VIDEO/ Postimi në “Instagram”, Çiljeta ngacmon Alban Hoxhën. Shikoni çfarë shkruan…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 25, 2020 | 20:30


VIDEO/ Postimi në “Instagram”, Çiljeta ngacmon Alban Hoxhën. Shikoni çfarë shkruan…

Prej ditësh Çiljeta Xhilaga është në qendër të mediave rozë, pas lidhjes  me portierin e Partizani dhe të kombëtares shqiptare, Alban Hoxha.

pjimage - 2020-06-25T182227.116

Ndërsa disa ditë më parë u fol për një shtatzëni të mundshme të këngëtares, gjë të cilën ajo e mohoi, sot ka postuar një video me Albanin.

Teksa është duke udhëtuar me makinë dhe është duke regjistruar një video, gardiani i Partizanit, shfaqet serioz dhe mjaft i përqendruar në drejtimin e mjetit.

Kaq i është dashur Çiljetës për të postuar videon me shkrimin: “Se e kemi shoferin serioz ne timon🤪 A+Ç=❤️❤️”.


View this post on Instagram

Se e kemi shoferin serioz ne timon🤪 A+Ç=❤️❤️

A post shared by 🎀 Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪 🎀 (@ciljetaxhilaga) on
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com