VIDEO/ Përfundon tribuna qendrore, punimet në stadiumin e Kukësit vazhdojnë me ritme të larta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 9, 2020 | 23:53


VIDEO/ Përfundon tribuna qendrore, punimet në stadiumin e Kukësit vazhdojnë me ritme të larta

Punimet për stadiumin e ri të Kukësit po vazhdojnë me intensitet të lartë. Tashmë ka përfunduar ngritja e tribunës qendrore, ndërsa kanë nisur punimet në pjesën pas portës.
stadiumi
Nënkampionët e Shqipërisë do të kenë mundësi pas dy sezonesh të luajnë në shtëpi për shkak se stadiumi sezonin 2018-2019 nuk përmbushi kriteret për t’u licencuar, ndërsa sezonin e fundit “Zeqir Ymeri” iu nënshtrua rikonstruksionit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com