VIDEO/ Pas darkës me Ramën, futbollistët kuqezi i këndojnë Berishës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 24, 2016 | 19:46

VIDEO/ Pas darkës me Ramën, futbollistët kuqezi i këndojnë Berishës

Djemtë e Kombëtares sonë të futbollit kanë festuar deri pas mesnate pasi u kthyen dje në Shqipëri.

Deri në orët e para të mëngjesit të sotëm ata kanë qenë në lokalin e natë “Amsterdam” që njihet si lokal me muzikë tallava. Opinion.al ka siguruar edhe nëj video ku duket se fubollistët tanë e kanë djegur fare…nën ritmet e muzikës së Shkumbin Ismailit.

Opinion.al ka mësuar se në këtë lokal kanë qenë Rroshi, Bala, Veseli, Xhaka, Gashi. Pas mesnate ata janë parë të lëvizin me taksi dhe nën shoqërinë e disa vajzave simpatike… Për më tepër flet videoja që shoqëon lajmin.

Ndërsa Cikalleshi dhe Ajeti duket se kanë zgjedhur të kalojnë mbrëmje private.(Opinion.al)

www.minuta90.com