VIDEO/ Nerva pas ndeshjes, futbollistit të Arsenalit nuk i del inati me lojtarin shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2020 | 23:49


VIDEO/ Nerva pas ndeshjes, futbollistit të Arsenalit nuk i del inati me lojtarin shqiptar

Futbollisti i Arsenalit Kieran Tirni është nervozuar pas ndeshjes ndaj Lidsit me lojtarin Ezgjan Alioskin.
kieran tierni
Pas lojtarët përshëndetën njëri-tjetrin, 23-vjeçari iu afrua futbollistit shqiptar të Maqedonisë duke shkëmbyer disa fjalë. Ndoshta kartoni i kuq për Nikolas Pepen e ka bërë skocezin Tierni të acarohet me Alioskin pasi ky i fundit ishte protagonist në incidentin me sulmuesin e “Topçinjve”. Pamjet treguan se Alioski më shumë ka simuluar sesa është goditur me kokë nga Pepe.

Më pas lojtari është qetësuar nga shokët e skuadrës, mes tyre dhe Granit Xhaka.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/