VIDEO/ Murinjo nuk i lë rehat lojtarët e tij, i ndjek rreptësisht nga shtëpia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 1, 2020 | 19:21


VIDEO/ Murinjo nuk i lë rehat lojtarët e tij, i ndjek rreptësisht nga shtëpia

Trajneri i Totenhemit, Zhoze Murinjo po ndjek me rreptësi sesi po stërvitjen lojtarëve të tij gjatë periudhës së izolimi, shkaktuar nga përhapja e koronavirusit.

MURINJO

Sipas një videoje publikuar nga skuadra e Totenhemit në faqen zyrtare në Twitter, trajneri portugez shihet sesi stërvitet vetë mbi një biçikletë dhe udhëheq skuadrën e tij me anë të komunikimit me kamera.

murinjo

E gjitha kjo bëhet që skuadra e portugezit të mos humbasë formën fizike gjatë kësaj periudhë izolimi, por të janë sa më të gatshëm për rifillimin e kampionatit kurdo që të rikthehen në fushë.

 

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com