VIDEO/ Lojtarët ndërpresin ndeshjen në Ligën e Europës, tifozi nudo futet në fushë. Shikoni çfarë ndodh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 8, 2021 | 23:29


VIDEO/ Lojtarët ndërpresin ndeshjen në Ligën e Europës, tifozi nudo futet në fushë. Shikoni çfarë ndodh

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në ndeshjen mes Granadës dhe Mançester Junajtid, e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Europës.

tifozi

Gjatë kohës kur dy skuadrat ishin në fushë, në minutën e 6-të, lojtarët kanë mbetur të habitur nga ajo që kanë parë. Një tifoz tërësisht nudo është futur në fushë, duke i shtangur të gjithë. E çuditshme në fakt, pasi në shkallët e stadiumeve nuk lejohen tifozët, por ai e ka gjetur mënyrën për tu futur dhe për të vrapuar në fushë tërësisht nudo.

Për këtë arsye, lojtarët e kanë ndërprerë ndeshjen për pak minuta, deri sa rojet e sigurisë e kanë kapur tifozin dhe e kanë nxjerrë jashtë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/