VIDEO/ Mbledhje në Vlorë për Flamurtarin, Idrizi: Më ndihmoni, nuk kam vjedhur asnjë lekë nga fondet e bashkisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 10:45


VIDEO/ Mbledhje në Vlorë për Flamurtarin, Idrizi: Më ndihmoni, nuk kam vjedhur asnjë lekë nga fondet e bashkisë

Këshilli Bashkiak i Vlorës zhvilloi një mbledhje urgjente enkas për të ardhmen e klubit të Flamurtarit.

IDRIZI
“Panorama Sport” ndoqi hap pas hapi mbledhjen që u bë në ambjent të hapur, pikërisht në fushën e stadiumit “Flamurtari”.

Ja çfarë deklaroi pak minuta më parë administratori Sinan Idrizi, i cili kërkon ta ketë edhe për të paktën një vit në menaxhim klubin tani që zbriti nga Superiorja.

ERMAL SIKA
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com