VIDEO/ Izolim? Ish-kampioni i boksit lahet në Liqenin e Shirokës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 20, 2020 | 19:24


VIDEO/ Izolim? Ish-kampioni i boksit lahet në Liqenin e Shirokës

Ish-kampioni i boksit, Jetmir Kuçi ka shfrytëzuar ditën me diell të kësaj të premte dhe është larë në Liqenin e Shirokës.

jetmir kuci

Pavarësisht se autoritetet i kanë bërë thirrje të përsëritura qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi, për shkak të përhapjes së COVID-19, jo të gjithë i binden urdhrave.

jetmir

Ka qenë vetë Kuçi ai që e ka treguar shkeljen e urdhërave, sepse videoja u publikua në rrjetin e tij social ku ka shkruajtur: “Ditë stërvitje.”

 

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com