VIDEO/ Humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në tokë, lojtarët e Totenhemit i’a plasin së qeshurit për shokun e tyre

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 11, 2021 | 19:35


VIDEO/ Humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në tokë, lojtarët e Totenhemit i’a plasin së qeshurit për shokun e tyre

Dele Ali i cili po përjeton formën e tij më negative në karrierë ku dhe Zhoze Murinjo e aktivizon vetëm në ndeshje jo të rëndësishme, ai në ndeshjen e djeshme për “FA Cup” ku shkatërruan 0-5 skuadrën e kategorisë së tetë, Marinën ai ka bërë diçka që të gjithë shokët e skuadrës po qeshnin me të.

ali 1

Pas një aksioni të klubit të madh londinez, ai për të marrë topin humbi ekuilibrin dhe është rrëzuar.

Kaq ka mjaftuar dhe stoli i Totenhemit me në krye Gerreth Bejl i’a plasën së qeshurit duke i bërë me shenjë karton arbitrit në formë batute për atë goditje “fantazmë”.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/