VIDEO/ Festë e gjitha shqiptare, Çokaj shpërthen në krahun djathtë dhe Tuci shënon për Lokomotivën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 30, 2020 | 20:03


VIDEO/ Festë e gjitha shqiptare, Çokaj shpërthen në krahun djathtë dhe Tuci shënon për Lokomotivën

Indrit Tuci duket në një formë shumë të mirë pas rifillimit të kampionatit, i cili ishte pezulluar nga shpërthimi i pandemisë.uzuni-tuci

Pasi shënoi një javë më parë për Lokomotivën e Zagrebit në ndeshjen ndaj Hajdukut, futbollisti i Shpresave ka gjetur përsëri rrugën e rrjetës.

Sulmuesi shënoi para pak minutash për Lokomotivën në një ndeshje shumë të rëndësishme siç është ajo Varazdin, ku ekipit të shqiptarëve i duhet fitorja, pasi ngjiten në vendin e dytë dhe kalojnë në klasifikim Hajdukun.

Pjesa e parë është mbyllur me avantazhin 1-0, me golin e vetëm që u shënua nga Tuci, i cili mori një asist perfekt nga Çokaj që shpërtheu në krathun e djathte.


PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com