VIDEO/ Atmosferë elektrizuese në rrugët e kryeqytetit, shikoni çfarë bëjnë tifozët e Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 29, 2020 | 22:32


VIDEO/ Atmosferë elektrizuese në rrugët e kryeqytetit, shikoni çfarë bëjnë tifozët e Tiranës

Kapiteni Erando Karabeci ngriti pak minuta më parë, në qiellin e “Air Albania” trofeun e titullit kampion, pas plot 11-vitesh pritje. Edhe pse nuk ishin të pranishëm në shkallët e stadiumit për shkak të pandemisë, në sheshet e kryeqytetit nuk mungoi festa.

bandicam 2020-07-29 21-44-26-690

Edhe pse një festë e cunguar, nuk munguan grupimet e tifozëve në sheshin “Skenderbej”, ku bardheblutë ishin grumbulluar më së tepërmi për të festuar.

Ndërkohë edhe rrugët e kryeqytetit kanë qenë të mbushura plot me tifozët bardheblu, të cilët nuk e kanë vrarë mendjen fare për distancimin social dhe situatës aspak të favorshme prej Koronavirusit.

Tirana tifozet festa Tifozet e Tiranes festa Tirana festa tifozet

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/