VIDEO/ Asistenti i Sarrit feston para Murinjos, portugezi nuk i përmban dot nervat

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 20, 2018 | 17:03

VIDEO/ Asistenti i Sarrit feston para Murinjos, portugezi nuk i përmban dot nervat

Skuadra e  Çelsit arriti që të shpëtonte në fund përballë skuadrës së Mançester Junajtid me një gol të shënuar në minutën e 96-të nga lojtari Ros Barkli. Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte festimi i çmendur i asistentit të Sarrit, Marko Iani.

NINTCHDBPICT000443097037

Nidhmësi i Sarrit te “blu-të” festoi përpara Murinjos duke e provokuar atë, ndërsa ky i fundit nuk i ka përmbajtur dot nervat dhe është çuar për t’u përleshur me të. Reagimin e Murinjos mund ta ndiqni në videon e mëposhtme, ndërsa kujtojmë se ndeshja u mbyll në shifrat e barabarta 2 me 2.

NINTCHDBPICT0004431050412

NINTCHDBPICT000443096595-e1540044037539

 

www.minuta90.com