VIDEO +18/ “S*ksi me Mesin nuk më pëlqeu”, modelja lëshon deklaratën e bujshme: Mu duk sikur po e bëja me një… pemë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2023 | 22:09

VIDEO +18/ “S*ksi me Mesin nuk më pëlqeu”, modelja lëshon deklaratën e bujshme: Mu duk sikur po e bëja me një… pemë

Duket se Kristiano Ronaldo nuk është i vetmi futbollist që kthehet në subjekt skandalesh. Kësaj radhe, një deklaratë e bujshme ka plasur për rivalin e tij të përjetshëm, Leo Mesin.

6546565656

Ish-modelja e “Playboy”, Xoana Gonzalez është kthyer pas në kohë, kur tregon momentin e veçantë që kaloi me yllin argjentinas në vitin 2011.

“Kjo ka ndodhur shumë vite më parë. Ai ishte shumë i ri, por e dinte mirë se çfarë po bënte. Ishte në moshë madhore, kjo është e rëndësishme. Nuk më është afruar ai, por truproja i tij. Më tha se ishte dikush që donte të më takonte.

Isha e interesuar për këtë person dhe përpara më doli Mesi, idhulli i të gjithëve në Argjentinë. E pyeta se përse më dërgoi një burrë nga sigurimi i tij të më takonte dhe nuk u afrua vetë, por më vonë e kuptova se sa i turpshëm ishte. Nuk më kujtohej nëse më tha se kishte të dashur ose jo.

Pastaj shkuam te apartamenti i tij në Puerto Madera, por nuk shkoi ashtu siç e prisja unë. Në shtrat ju prisni që një person t’ju bëjë të njëjtën gjë që ju i bëni atij. Doja që ai të më jepte pak më shumë, por në një moment mu duk sikur isha me një pemë që nuk lëvizte, si një njeri të vdekur. Kjo gjë nuk më pëlqeu”, u shpreh Gonzalez.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sexy González (@sexygonzalez.of)

01

02

03

05

07

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"