U rrëzua në “Wembly”, Murinjo: E bëra qëllimisht që…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 14, 2018 | 21:05

U rrëzua në “Wembly”, Murinjo: E bëra qëllimisht që…

Video që Murinjo u rrëzua gjatë  hyrjes në “Wembly” ku do të ndiqte takimin mes Anglisë dhe Spanjës bëri xhiron e botës. Mirëpo portugezi nuk humbet rast për të komentuar ndodhitë. Në konferencën e tij për mediat ai ka deklaruar se ky rrëzim ishte i qëllimshëm në mënyrë që të flisnin për të.

murinjo

“E bëra me qëllim, në mënyrë që media të flasi për mua. Më marrin në tëlefon dhe më kërkojnë që të rrëzohem në “Wembly” sese u duhen lajme nga unë. Nuk ishte penallti, mbase një karton i verdhë”, përfundon me humor Murinjo.


www.minuta90.com