U përfol për lidhje me Bekim Balajn, Kejvina zbulon të vërtetën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 18:20

Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

U përfol për lidhje me Bekim Balajn, Kejvina zbulon të vërtetën

Kejvina Kthjella është pa diskutim një ndër femrat më simpatike dhe më të komentuara në mediat rozë në vendin tonë. Së fundmi, ajo ka nisur një eksperiencë të re në “Dance With Me”.

Kejvina-Kthella-Bekim-Balaj

Gjatë momentit të vlerësimit, Kejvina u pyet nëse është apo jo në një lidhje. Kjo pyetje u bë pasi janë të shumtë njerëzit që kanë interes të dinë statusin e saj aktual.

d9c16686e5265de1a8e7958643f9ae9e_L-620x347

Ish-velina u përgjigj prerë duke treguar se nuk ka një të dashur në jetën e saj. “Jo, nuk jam në një lidhje, jam vetëm”, u përgjigj Kejvina.

PANORAMASPORT.AL

Kejvina Kejvian

ke1 kejvina3-1 KEJVINA
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com