Takoi Princ Çarlsin, kampionin e botës e urdhërojnë të izolohet në shtëpi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 17:31

Boks Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Takoi Princ Çarlsin, kampionin e botës e urdhërojnë të izolohet në shtëpi

Boksieri anglez Antoni Joshua, kampioni i botës për pesha të rënda, është urdhëruar të rrijë në izolim në shtëpi, duke qenë se ka takuar Princ Çarlsin e Anglisë, i cili rezultoi pozitiv në testin e koronavirusit.

josuaa

Infektimi i Princ Çarlsit, i cili është pasardhësi i fronit britanik, u bë i ditur të mërkurën, ndërkohë boksieri Joshua tashmë duhet të ndjekë procedurat e vetëkarantinimit.

josua

“Antoni Joshua është në shtëpi dhe po ndjek të gjitha udhëzimet e qeverisë. Ai është në formë dhe mirë me shëndet,” deklaroi zëdhënësi i tij.

joshua

 

 

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com