Shkonte me 3 lojtarë të Mançester Junajtid njëherësh, rrëfehet ylli i filmave porno: Njëri më ka para borxh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 21, 2021 | 17:06


Shkonte me 3 lojtarë të Mançester Junajtid njëherësh, rrëfehet ylli i filmave porno: Njëri më ka para borxh

Ylli i filmave porno, hungarezja Shona River, ka filluar të tregojë nëpërmjet një podcast historitë e karrierës së saj dhe pakkush është çuditur kur ka mësuar se mes atyre që shoqëroheshin me 29-vjeçaren, janë edhe futbollistë.

shona

“Kam dalë me tre futbollistë të Mançester Junajtid. Në një periudhë edhe njëkohësisht”, shpjegoi ajo duke kujtuar se si kishte qenë edhe eskortë luksi jashtë karrierës së filmave porno. Ajo nuk zbuloi se kush ishin këta futbollistë të “djajve të kuq”, por tregoi një histori interesante me një prej tyre.

shonaaa

“Kam qenë eskortë për lojtarët e Mançester Junajtid. Njerëz të famshëm dhe të pasur. Mendova se kjo ishte gjëja më e mirë që mund të më ndodhte. Por fakti se ata kanë shumë para, nuk do të thotë se janë bujarë. Është sikur ata presin që unë të dëshiroj të shkoj me ata. Je i famshëm dhe pastaj bën sikur nuk do të takohesh me mua.

shona

Unë një herë kalova tre ditë me një futbollist dhe kur në fund desha të numëroja paratë, zbulova se mungonin 200 euro. Ai më tha “Po, më vjen keq, më duhej të paguaja picat për miqtë e mi dhe më mbaruan paratë”. Nuk dija se çfarë t’i thosha pas kësaj”, tregoi ylli i filmave porno.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/