Selfie seksi dhe trofetë e parë, Vanda Nara shijon Parisin me Ikardin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 7, 2020 | 18:59


Selfie seksi dhe trofetë e parë, Vanda Nara shijon Parisin me Ikardin

Pas gjashtë vitesh në Milano, Vanda Nara dhe Mauro Ikardi u transferuan në Francë, me sulmuesin që firmo si për PSG-në. Çifti duket shumë i lumtur me jetën në Paris, e kjo dallohet në fotot e Vandës.

pjimage

Argjentinasja vijon të jetë tepër aktive në rrjetet sociale, ku selfiet seksi janë thuajse të përditshme në profilin e saj në “Instagram”.

Ndërkohë, pas një periudhe të gjatë “thatësire”, ku nuk arriti të fitojë asnjë trofe me Interin, që në vitin e parë në Paris, Ikardi ia doli të marrë tripletë kupash, me PSG-në, që deri tani ka fituar titullin kampion, Kupën e Francës dhe Kupën e Ligës, ndërsa më 12 gusht do të luajë në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve kundër Atalantës.

nara wanda

WANDAwanda 5wanda 2wanda1wanda nara2 ikardi wanda wanda nara

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com