Rikthim i Keita Baldes në Itali?! Fansat janë duke e pritur atë së bashku me të dashurën e tij seksi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 8, 2018 | 20:44

Rikthim i Keita Baldes në Itali?! Fansat janë duke e pritur atë së bashku me të dashurën e tij seksi

Sezonin e kaluar Interi ishte një hap larg nga Keita Balde, por në fund ishte Monako skuadra që nënshkroi me lojtarin. Një vit më vonë, lojtari duket sërish është në radarët e zikaltërve dhe rikthimi i tij në Itali, ekzaktësisht te Interi, është shumë afër.

schermata-2018-08-08-alle-17-15-32

Por futbollisti nuk do të mbërrijë vetëm, por me të do të jetë edhe e dashura e tij e bukur, Simona Guatieri. Çifti është njohur në një mbrëmje bamirësie dhe aty filloi shkëndija e parë midis tyre. Simona ëndërron një të ardhme në televizion dhe duke pritur për të shkuar në Milano, aj ka postuar disa foto në Instagram ku tregon se nuk ka hequr dorë nga ëndrra e saj.

schermata-2018-08-08-alle-17-15-20 schermata-2018-08-08-alle-17-15-10 schermata-2018-08-08-alle-17-14-59 schermata-2018-08-08-alle-17-14-42 schermata-2018-08-08-alle-17-14-50

www.minuta90.com