Refuzoi Kristiano Ronaldon, bukuroshja italiane në një lidhje me ish-portierin e Juventusit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 26, 2020 | 23:42


Refuzoi Kristiano Ronaldon, bukuroshja italiane në një lidhje me ish-portierin e Juventusit

Sara Kroce ka konfirmuar se ka gjetur dashurinë e jetës së saj. Bukuroshja ka zbuluar se është në një lidhje me portierin italian, Xhanmark Fiori.

sara

Ky i fundit është një produkt i akademisë së Juventusit, por ka vazhduar karrierën në ligat e ulëta të Italisë. Kroce mori vëmendje të madhe, pasi pretendon se ka refuzuar Kristiano Ronaldon.


View this post on Instagram

Sei la cosa più bella che indosso..🧡

A post shared by Sara Croce💖 (@saracroce98) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

🖤 A post shared by Sara Croce💖 (@saracroce98) on

View this post on Instagram

🍑😆

A post shared by Sara Croce💖 (@saracroce98) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

My happy place💙 A post shared by Sara Croce💖 (@saracroce98) on

View this post on Instagram

Tu già sai.♥️

A post shared by Sara Croce💖 (@saracroce98) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

💙 #oldphoto A post shared by Sara Croce💖 (@saracroce98) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com