“Qëndroni aktivë”, CR7 në karantinë duke bërë atë që di të bëjë më së miri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 1, 2020 | 16:37


“Qëndroni aktivë”, CR7 në karantinë duke bërë atë që di të bëjë më së miri

Sulmuesi i Juventusit, Kristiano Ronaldo mban fansat e tij të informuar pothuajse çdo ditë me veprimtaritë e tij, ku sigurisht mbizotëron përgatitja e tij fizike që është për t’u admiruar.

ronaldo

Edhe këtë të mërkurë ylli portugez postoi një foto në Instagram ku shihet pas një seance stërvitore dhe ku muskujt e tij janë tepër të dukshëm.

ronaldo4

Por përveç fotos, 35 vjeçari ka dhënë dhe një mesazh për kohën e vështirë që po kalon bota, teksa i bën thirrje fansave të qëndrojnë në shtëpi dhe të stërviten, sigurisht.

ronaldoo

“Merrni frymë dhe nxirreni frymën. Qëndroni aktivë. Rrini në shtëpi, shpëtoni jetë,” shkruan portugezi në foton ku duket i mbështetur në mur duke u qetësuar.

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com