Përcaktohet axhenda e javës së katërt të Superiores, ja kur luhen 5 duelet dhe stadiumet që presin ndeshjet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 27, 2021 | 21:16


Përcaktohet axhenda e javës së katërt të Superiores, ja kur luhen 5 duelet dhe stadiumet që presin ndeshjet

Java e katërt e Kategorisë Superiore, do të ngrejë siparin të premten e 1 tetorit, ku në orën 19:45, është planifikuar të zhvillohet derbi i kryeqytetit mes Dinamos dhe Partizanit. Ky duel është planifikuar të zhvillohet në “Elbasan Arena”.

superiore

Ndërkohë që dita e shtunë do të vijojë me dy takime. Në orën 13:45, Egnatia do të presë Kastriotin në Rrogozhinë, teksa Kukësi do të “përplasë brirët” me Teutën, në një duel pretendetësh. Kjo javë do të mbyllë siparin ditën e diel, me takimet Skënderbeu-Vllaznia në orën 16:45 dhe Tirana-Laçi në 19:45.

 

Java 4 (1-3 tetor)

Të premten

Dinamo-Partizani 19:45 (në “Elbasan Arena”)

Të shtunën

Egnatia-Kastrioti 13:45 (në “Arena Egnatia”)

Skënderbeu-Vllaznia 16:45 (në stadiumin “Skënderbeu”)

Të dielën

Tirana-Laçi 13:45 (në “Selman Stërmasi”)

Kukësi-Teuta 16:45 (në “Elbasan Arena”)

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/