Parashikohej të ndodhte! Emily Ratajkovski incident me rrobat e banjës super të vogla

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 13, 2019 | 21:42


Parashikohej të ndodhte! Emily Ratajkovski incident me rrobat e banjës super të vogla

Emili Ratajkovski ngriti temperaturat kur vizitoi plazhet në Australi në një bikini të zi jashtëzakonisht të vogël dhe seksi. 

Emili Ratajkovski

Ndërsa modelja u përpoq ta mbante veshjen sa më në rregull, sigurisht që pritej të ndodhnin edhe gabime apo incidente me të, duke zbuluar më shumë në pjesën e gjoksit.

Emili Ratajkovski4

Megjithatë, Ratajkovski dukej fantastike me linjat e saj dhe pamja natyrale e bënte të dukej edhe më joshëse.

Emili emili rajtovski Emili5

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com