Një nga çiftet më të bukur në Belgjikë, futbollisti i Napolit dhe bashkëshortja e tij pëlqejnë s*ksin në tualetet e trenave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 10, 2022 | 14:40


Një nga çiftet më të bukur në Belgjikë, futbollisti i Napolit dhe bashkëshortja e tij pëlqejnë s*ksin në tualetet e trenave

Sulmuesi i Napolit, Dris Mertens dhe bashkëshortja e tij, Kat Kerkhofs, shihen si një nga çiftet më të bukur në botën e showbizz-it në Belgjikë. Në postimet e tyre në rrjet, ata shfaqen gjithmonë sa më real dhe kjo gjë ka marrë një pëlqim të madh nga fansat.

pjimage (1)

E ftuar në një emision, Kerkhofs, ka folur për jetën e tyre personale, e cila nuk është kursyer, duke i treguar pothuajse të gjitha.

Ajo ka shprehur se i pëlqen që të kryejë marrëdhënie seksuale me sulmuesin në vendet publike dhe sidomos në tualetet e trenave kur janë në lëvizje.

“Në publik mundohem të shfaqem si një zonjë, por në krevat unë jam shumë elektrizuese”, u shpreh moderatorja.

mertens

1

58

98

7

PANORAMASPORT.AL