Një mungesë e sigurt dhe një në dyshim, ja si pritet të luajë Vllaznia ndaj Laçit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 25, 2020 | 12:40


Një mungesë e sigurt dhe një në dyshim, ja si pritet të luajë Vllaznia ndaj Laçit

Vllaznia do të ketë vetëm një mungesë të sigurt në takimin e sotëm ndaj Laçit, që do të zhvillohet në orën 17:00 në stadiumin “Loro Boriçi”.vllaznia

Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin Dajan Shehi, i cili ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë. Ndërkohë, në dyshim është aktivizimi i mesfushorit Behar Ramadani.

Ky i fundit sakrifikoi në sfidën me Flamurtarin, por mbetet për t’u parë nëse do të hidhet edhe sot si titullar në fushë. Për Jonuzin rikthehet i gatshëm Ardit Krymi.

FOR

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com