Një mama seksi si Xheorxhina Rodrigez, publikon foton familjare me Ronaldon dhe i lë të gjithë pa mend

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 30, 2020 | 14:40


Një mama seksi si Xheorxhina Rodrigez, publikon foton familjare me Ronaldon dhe i lë të gjithë pa mend

Padyshim që Xheorxhina Rodrigez është një nga mamatë më seksi dhe shembullore. Bukuroshnja zeshkane publikoi një foto familjare me Kristiano Ronaldon dhe tre katër fëmijët teksa pushonin në jaht.

Partnerja e CR7, mori gjithë vëmendjen teksa vuri në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

“Çfarëdo lloj gjëje që është e destinuar të ndodhë vjen gjithmonë në një mënyrë të veçantë, magjike dhe të mrekullueshme për tu manifestuar,”- shkroi ajo në përshkrimin e fotos, ku mori miliona pëlqime.

Në fotot e publikuara nga Xheorxhina Rodrigez shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj të vogëlushëve, edhe pse 3 prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

/Panoramaplus.al

  

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com