Një jetë me Mançester Junajtid, Ferguson bisedon me “nxënësin” e tij Solskjaer

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 14:10


Një jetë me Mançester Junajtid, Ferguson bisedon me “nxënësin” e tij Solskjaer

Sër Aleks Ferguson është shumë i kënaqur nga puna e Ole Gunar Solskjaerit, konfirmon një burim pranë trajnerit legjendar të “Djajve”.
_101243189_ferguson
“Aleks i ka shijuar javët e fundit të futbollit dhe se si Junajtid e ka rinisur sezonin. Ai mezi po pret që të rikthehet në ‘Old Trafford’. Por ai është shumë i lumtur se si po e menaxhon skuadrën Solskjaeri dhe kanë folur disa herë gjatë javëve të fundit. Ai është shumë i gëzuar nga shpërthimi i MekTominejt dhe Grinudit”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com