“Na kanë nënvlerësuar, por ne kemi bërë kthesën”, flet Gjata: Trajneri i ri më ka ndihmuar shumë pasi…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 16:38


“Na kanë nënvlerësuar, por ne kemi bërë kthesën”, flet Gjata: Trajneri i ri më ka ndihmuar shumë pasi…

Mario Gjata i cili shënoi golin e fitores për Apoloninë ndaj Laçit, pas ndeshjes foli për mikrofonat e “SuperSport”, duke cituar se skuadrën fierake e kanë nënvlerësuar por ata kanë bërë kthesë:

bandicam 2021-01-16 16-31-30-258

“Kemi 5 vite bashkë me Sotën dhe Mihanën dhe njihemi prej vitesh. Mund të jetë mosha jonë re, mendojnë se kanë nënvlerësuar por ne kemi bërë kthesë. Po mua trajneri i ri më ka ndihmuar pasi edhe ai vetë ka qenë sulmues dhe ka luajtur në nivele të larta si Seria A, dhe e kam pyetur për disa çështje që kanë të bëjnë me sulmuesit.”, përfundoi Mario Gjata.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/