Moshat U-19/ Vllaznia në krye të grupit A, Teuta në ndjekje të Flamurtarit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 16, 2018 | 22:23

Moshat U-19/ Vllaznia në krye të grupit A, Teuta në ndjekje të Flamurtarit

U luajtën ditën takimet e javës së 21-të për moshat U-19 në Kategorinë Superiore, dhe ato të javës së 18-të në Kategorinë e Parë. Më poshtë, renditjet e plota.

tirana partizani moshat u 19

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

u 19 kat sup gr a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

u 19 kat sup gr n

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

u 19 kat pare

www.minuta90.com