Moshat U-19/ Partizani merr vendin e parë, thyhen edhe kryesuesit e Shkëndijës së Durrësit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 12, 2018 | 18:39

Moshat U-19/ Partizani merr vendin e parë, thyhen edhe kryesuesit e Shkëndijës së Durrësit

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 12-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 10-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

Moshat U-17

Më poshtë njihuni me të gjithë rezultatet dhe renditjet pas këtyre takimeve.

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

superiore u 19 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

superiore u 19 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

kat pare u 19

www.minuta90.com