MOSHAT U-19/ Luhet java e parë e Superiores, ja tabelat e renditjeve në të dyja grupet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 21:00

MOSHAT U-19/ Luhet java e parë e Superiores, ja tabelat e renditjeve në të dyja grupet

Kategoria Superiore për moshat U-17, luajti këtë fundjavë ndeshjet e para, në grupet A dhe B. Tirana, ka marrë kryesimin e grupit A, vetëm falë golavarazhit, ku ka shënuar plot 7 gola që në ndeshjen e parë.

Ndërkohë, në grupin B, Teuta, Flamurtari dhe Luftëtari gjenden në kuotën e tre pikëve. Më poshtë, renditjet e plota për të dyja grupet.

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

Capture

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

Capture1

www.minuta90.com