Moshat U-19/ Flamurtari ruan kreun e grupit B, Partizani nuk përfiton nga ndalesa e Vllaznisë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 9, 2018 | 18:44

Moshat U-19/ Flamurtari ruan kreun e grupit B, Partizani nuk përfiton nga ndalesa e Vllaznisë

U luajtën këtë javë takimet e Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë për moshat U-19. Më poshtë, renditjet e plota për të dyja grupet.

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

u 19 kat sup gr a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

u 19 kat sup gr b

KATEGORIA E PARË / U-19:

u 19 kat pare

www.minuta90.com