Moshat U-17/ Vllaznia i afrohet Tiranës, Besa nuk njeh rivalë në grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 9, 2018 | 18:11

Moshat U-17/ Vllaznia i afrohet Tiranës, Besa nuk njeh rivalë në grupin B

U luajtën këtë javë ndeshjet e javës së 20-të në Kategorinë Superiore për moshat U-17. Vllaznia përfitoi nga ndalesa e Tiranës, dhe u afrua në vetëm 3 pikë në renditje. Në grupin B, Besa nuk ka rivalë, dhe diferenca me vendin e dytë është në +10 pikë. Më poshtë, renditjet e plota.

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

u 17 kat sup gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

u 17 kat sup gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

u 17 kat pare

www.minuta90.com