Milani e kërkon, futbollisti nuk grumbullohet me Çelsin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 18:26


Milani e kërkon, futbollisti nuk grumbullohet me Çelsin

Në Milano janë shtuar dyshimet se mbrojtësi i Çelsit Fikajo Tomori do t’i bashkohet Milanit javën e ardhshme. Kjo për faktin se 23-vjeçari nuk është grumbulluar nga trajneri Frenk Lampard për ndeshjen e sotme kundër Fulhamit.
Tomori-2009-Lampard-epa
Tomori mund t’i bashkohet “Djallit” në formën e huazimit deri në përfundim të këtij sezoni dhe më pas klubi kuqezi do të shqyrtojë mundësinë nëse do ta blejë lojtarin e “Bluve”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/