Merr fund pritja, ish-sulmuesi i Kukësit pajiset me vizë dhe i bashkohet Flamurtarit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 28, 2022 | 14:37


Merr fund pritja, ish-sulmuesi i Kukësit pajiset me vizë dhe i bashkohet Flamurtarit

Merr fund pritja, Erik Flores merr vizën.

Erik Flores Kukesi

Braziliani u nis dje drejt Shqipërisë dhe këtë e konfirmoi nëpërmjet një fotoje të publikuar në rrjetet sociale, teksa pozonte me pasaportën dhe biletat e avionit.

Sulmuesi me shumë gjasa do të vendoset sot nën urdhrat e stafit teknik.

Mbërritja e tij në Vlorë qetëson edhe Marcelo Troisin, pasi tashmë do të ketë një alternativë më shumë në ofensivë dhe mbi të gjitha me eksperiencë.

ERIK FLORES (1)

ERMAL SIKA – PANORAMASPORT.AL