Lushnja-Skënderbeu, nesër portat bëjnë bashkë plot 75 vjeç

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 15, 2017 | 19:28

Lushnja-Skënderbeu, nesër portat bëjnë bashkë plot 75 vjeç

Portat mbushin 75 vjeç. Në stadiumin “Roza Haxhiu”, nesër në orën 13:00, në takimin Lushnja-Skënderbeu, do të jenë përballë dy nga portierët më të vjetër të kampionatit: Orges Shehi 40 vjeç dhe Mikel Spaho 35 vjeç.

shehi

Mikel Spaho

Alban Alushi

www.minuta90.com