Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2022 | 8:18


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Partizani ‘ngel’ me Dekanin, zbardhen dilemat e Mehmetit

Iljaz Çeço: Dinamos nuk ia heqin dot titullin, Tirana dhe Partizani u dënuan se bënë skandal

Tirana barazon me rumunët, Hoxhallari: Ja pse ika

Lorik Boshnjaku: Josa më bindi, kishim lënë një punë përgjysmë

Ilievski: Te Kukësi erdha për titullin

Roshi ndërron ekip, Bajramin e do Fiorentina

Skënderbeu “peshkon” tre në Pogradec

Çalha shpërthen ndaj Ibrës dhe… Inzagit

Bombastike, Zhorzh Mendesh punon të rikthejë Ronaldon

Dibala, 4 arsyet pse Milani mund të besojë

Ultrasit zikaltër kundër Lukakut, vjen Mikhitarian

Prezantohet Mane: Golin më të bukur ia bëra Nojerit

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

SA DO RRITEN/ Pagat e ushtarakëve, gradat që përfitojnë

Rama në Bruksel për negociatat, sot vendimi! Bullgaria sinjale pozitive për veton, por bie qeveria

Çështja e detit, flet Meta: Rama s’kërkoi autorizim! Larg lojërave të dyfishta

Berisha kthen protestat: Më 7 korrik në shesh

Shqipëria në listën “gri”, qeveria largon drejtorin e DPPP, një grua i zë vendin

Zbardhet dokumenti i CIA, emrat e të dashurave të Enverit nga Liceu në vitet ‘50: Ishte ndjekës fustanesh

Si u përfshinë në trafikun e drogës truprojat e Tahirit! I penduari që fundosi rrjetin: Prokurori, shok me “Lanin”

OPINIONE

Fronti i Dytë!/ ARTAN FUGA

Shenjat që BE do refuzojë Serbinë/ SPARTAK NGJELA

Zgjim dhe shpresë/ LEONIDHA MËRTIRI