Lajm i mirë për Roberto Mançinin, trajneri i kombëtares italiane shërohet nga COVID-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2020 | 19:24


Lajm i mirë për Roberto Mançinin, trajneri i kombëtares italiane shërohet nga COVID-19

Roberto Mançini mposht koronavirusin. Këtë lajm e ka dhënë vetë tekniku i kombëtares italiane në një video në prezantimin e autobiografisë së mikut të tij Sinisa Mihajloviç.

roberto mancini

Ish-trajneri i Interit, rezultoi pozitiv përpara tre sfidave të Italisë, në miqësoren ndaj Estonisë dhe dy sfidave ndaj Polonisë dhe Bosnjes në Ligën e Kombeve.

PANORAMASPORT.AL