Kukësi nis merkaton, vjen Gentian Muça për dy ndeshjet e Europës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2015 | 17:03


Kukësi nis merkaton, vjen Gentian Muça për dy ndeshjet e Europës

Muca Gentian firmos kontratenFutbollisti i Tiranës në sezonin e fundit, Gentian Muça është goditja e parë e Kukësit në këtë merkato vere por vetëm për dy ndeshjet e uropa League. Skuadra verilindore e drejtuar nga trajneri serb, Radanoviç firmosi ne ish-qendërmbrojtësin bardheblu.

Pasi palët arritën marveshjen Muça pranoi të luajë me Kukësin në takimet Europiane. Tashmë plotësohet boshllëku i lënë nga Erion Dushku është mbushur shumë shpejt.

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/