Kovaç frikë nga Hofenhaimi, vendos mur në stërvitje

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 23, 2018 | 10:57

Kovaç frikë nga Hofenhaimi, vendos mur në stërvitje

Java anti-Hofenhaim ka filluar ditën e hënë për skuadrën e Bajernit që tani ka vetëm një ditë në dispozicion.

kovac

Trajneri Niko Kovaç po përgatitet me kujdes për sfidën hapëse të Bundesligës që do të vërë përballë dy skuadra shumë të mira si kampionët e Bajernit dhe Hofenhaimin. Në fushën stërvitore të bavarezëve ka rënë një sy një mur i madh rrjete i krijuar për të mbuluar fushën e blertë.

bajern murri

www.minuta90.com