Katër sfida në të njëjtin orar, java e 15-të e Kategorisë Superiore kulmon me derbin Partizani-Tirana. Ja axhenda e plotë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 16, 2021 | 23:54


Katër sfida në të njëjtin orar, java e 15-të e Kategorisë Superiore kulmon me derbin Partizani-Tirana. Ja axhenda e plotë

Java e 15-të e Kategorisë Superiore, do të rikthehet ditën e mërkurë, ku janë planifikuar të zhvillohen 4 sfidat. Këto takime do të startojnë të gjitha duke filluar nga orën 13:45.

Tirana-Partizani Derbi

Kryesuesit e Vllaznisë do të jenë mysafirë në Ballsh ndaj Bylisit, ndërkohë që Kukësi do të tentojë të rikthehet te rezultatet pozitive përballë Apolonisë në transfertë. Takime interesante pritet të jenë dhe ato mes Laçit dhe Skënderbeut dhe Kastrioti-Teuta.

Java e 15-të do të kulojmë me derbin e kryeqytetit që do të zhvillohet ditën e enjte në orën 18:00 në “Elbasan Arena”.

E MËRKURË

KASTRIOTI-TEUTA ORA 13:45

LAÇI-SKËNDERBEU ORA 13:45

APOLONIA-KUKËSI ORA 13:45

BYLIS-VLLAZNIA ORA 13:45

E ENJTE

PARTIZANI-TIRANA ORA 18:00

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/