Kastrioti përforcohet para sfidës me Skënderbeun, zyrtarizon mesfushorin e Kukësit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 24, 2018 | 18:56

Kastrioti përforcohet para sfidës me Skënderbeun, zyrtarizon mesfushorin e Kukësit

Kastrioti ka zyrtarizuar afrimin e radhës, 2 ditë para sfidës me Skënderbeun, që do të luhet në Fushë-Krujë. Bëhet fjalë për mesfushorin me tipare sulmuese Rozher Zhunior Rodrigues.

kastrioti

22-vjeçarin vjen si i huazuar nga radhët e Kukësit dhe do të aktivizohet për një sezon me skuadrën krutuane. Me afrimin e brazilianit, mesfusha e Kastriotit duket e kompletuar, mesfushori pritet të jetë gati në sfidën e radhës ndaj Partizanit.

kastrioti

www.minuta90.com