Kampionati i moshave, zbardhet kalendari i plotë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 30, 2020 | 9:07

Kampionati i moshave, zbardhet kalendari i plotë

Është hedhur ditën e djeshme shorti për edicionin 2020-2021, Kategoria e Parë U-17 dhe Kategoria e Parë U-19.

moshat-e-u15

Skuadrat kanë mësuar kundërshtarët e tyre, nga java e parë deri në të fundit. Skuadrat pjesëmarrëse kanë mësuar kundërshtarët e tyre, si dhe tashmë dinë edhe datat për të gjitha javët e këtij sezoni.

Kalendarin e plotë mund ta shikoni në versionin print të gazetës “Panorama Sport”, të cilën mund ta gjeni në të gjitha pikat e shitjes.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"