“Kam patur një të fejuar futbollist”, Valeria Marini zbulon sekretin e jetës…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 10:30

Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

“Kam patur një të fejuar futbollist”, Valeria Marini zbulon sekretin e jetës…

Valeria Marini ishte një nga vajzat më të bukura të spektaklit në Itali! Ndonëse tani i ka kaluar të 50-tat, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, teksa së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e drejtuar nga Simona Ventura, teksa ka zbuluar një sekret tepër interesant nga jeta e saj.

Valeria-Marini-nuda-sui-social

Valeria tregoi se ka pasur të fejuar një futbollist, por kjo gjë u mbajt e fshehtë, prej shumë vitesh.

valeriamarinihot9-720x480

“Kam patur një të fejuar futbollist, por ky fakt nuk u mësua kurrë. Më pëlqen të mbroj jetën time private. Unë në radhë të parë, nuk kam folur kurrë për gjërat e mia”, deklaroi ajo.

154427053-3a77c8db-7e41-46d3-8a01-70f1318191d6

88869 FB-Valeria-Marini-630x420 C_2_fotogallery_3088788_6_image-1024x682

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com