Kalendari i plotë i Kategorisë së Dytë, shikoni të gjitha përballjet e sezonit 2020-2021

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 17, 2020 | 15:08


Kalendari i plotë i Kategorisë së Dytë, shikoni të gjitha përballjet e sezonit 2020-2021

Ditën e sotme në ambientet e stadiumit “Air Albania” është hedhur shorti për Kategorinë e Dytë, për sezonin e ri futbollistik, 2020/2021, për të dyja grupet.

hidhet-shorti-i-kategorise-se-dyte

Në grupin A, do të bëjnë pjesë, Iliria, Shënkolli, Tërbuni, Shkumbini, Luzi 2008, Sopoti, Gramshi, Mirdita, Klosi, Spartaku, Ada, Bulqiza, Valbona dhe Internacional.

Në grupin B, do të jenë: Devolli, Maliqi, Albpetrol, Butrinti, Memaliaj, Përmeti, Delvina, Këlcyra, Naftëtari, Tepelena, Gramozi, Labëria dhe Skrapari.

Më poshtë mund të shikoni kalendarin e plotë për të dyja grupet:

Kalendari Kategoria e Dytë grupi A

A1 a2 a3 a4 a5

Kalendari Kategoria e Dytë grupi B

b1 b2 b3 b4 b5

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/