“Jemi në kërkim, ka humbur”, shpërthejnë talljet për Mauro Ikardin pas paraqitjes ndaj Sitit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 5, 2021 | 15:02


“Jemi në kërkim, ka humbur”, shpërthejnë talljet për Mauro Ikardin pas paraqitjes ndaj Sitit

PSG-ja u eliminua nga gjysmëfinalja e Ligës së Kampioneve ditën e djeshme, teksa u mposhtën edhe në ndeshjen e kthimit nga Siti.

pjimage (10)

Përveç humbjes dhe eliminimit të PSG-së, vëmendjen e të gjithave e ka tërhequr edhe paraqitja e Mauro Ikardit, i cili nuk u pa në fushë.

Meritë edhe e mbrojtjes së Sitit, që nuk i lanë asnjë hapësirë sulmuesit argjentinas, për të lënë gjurmë në këtë ndeshje. Menjëherë pas ndeshjes, kanë shpërthyer tallje të shumta në rrjetet sociale, pikërisht për sulmuesin.

Më poshtë mund të shikoni disa prej tyre:

7 11 22 33 44 66

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/