Interit nuk i mjafton humbja me Bolonjën, zikaltërit humbasin mesfushorin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 6, 2020 | 13:09


Interit nuk i mjafton humbja me Bolonjën, zikaltërit humbasin mesfushorin

Interit i shtohet një tjetër problem pas humbjes së djeshme kundër Bolonjas.
barela
Mesfushori Nikolo Barela ka pësuar tërheqje muskulore në kofshën e djathtë të këmbës dhe nuk dihet për sa kohë do të mungojë. Lajmi u dha nga klubi zikaltër.

Ndërkohë, 23-vjeçari mendohet se nuk do të luajë në dy ndeshjet e ardhshme kundër Veronës dhe Torinos.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com