Imobile hedh kallamin me Diletën, kapin një… peshk fals

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 22, 2019 | 14:36


Imobile hedh kallamin me Diletën, kapin një… peshk fals

Çiro Imobile dhe prezantuesja Dileta Leota janë parë së bashku, teksa ishin duke peshkuar. Sulmuesi i Lacios ka kaluar disa orë në shoqërinë e gazetares së platformës “DAZN”, ku po xhironin një intervistë buzë liqenit Vico.

dILETA iMOBILE

Ka qenë bukuroshja e ekranit ajo që nëpërmjet një videoje në “Instagram” ka postuar disa momente gjatë xhirimit. “Përshëndetje miq!

iMOBILE DILETA

Sot do të shkoj për peshkim, në shoqërinë e një peshkatari të veçantë”, shprehet Leota në video, ndërkohë që Imobile shfaqet duke qeshur e në duar mban një peshk fals.

Dileta5

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com