Helen Fika ka “ndalur kohën”, 41 vjeç, por me fizik marramendës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 12, 2018 | 19:56

Helen Fika ka “ndalur kohën”, 41 vjeç, por me fizik marramendës

Luis Figo, ish-lojtar i Barcelonës, Interit dhe Realit të Madridit, vazhdon të mbahet në formë. Por, bukuria e bashkëshortes Helen është marramendëse.

78

Modelja suedeze do mbushë 42 vjeç në tetor, megjithatë nga fotot e publikuara në profilin e saj “Instagram” duket se koha për të është ndalur: bikini seksi, trup perfekt. Të kalosh të 40-at e të mos i ndiesh…

helen-svedin-luis-figo-5

www.minuta90.com