Habit me deklaratën bashkëshortja e ish-mbrojtësit të Realit të Madridit: Nuk kam më dëshirë të bëj s*ks me burrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 9, 2021 | 23:48


Habit me deklaratën bashkëshortja e ish-mbrojtësit të Realit të Madridit: Nuk kam më dëshirë të bëj s*ks me burrin

Tamara Gorro, bashkëshortja e ish-mbrojtësit të Realit të Madridit, Ezekiel Garait, së fundmi ka folur për jetën e saj seksuale që ka prej 10 vitesh me partnerin.

TAMARA

“Nuk kam të njëjtën ‘uri’ seksuale si më parë, – rrëfen modelja spanjolle.- Nuk e di nëse kjo ka ardhur për shkak të mungesës së kohës apo dëshirës, por e vërteta është që nuk e kam më.

TAMARA 1

E dua burrin tim, por nuk dua të bëj seks me të çdo ditë. Mendoj që shumë persona janë si unë”, deklaroi modelja seksi.

TAMARA 3

TAMARA 4

TAMARA 5

tamara 6

tamara 7

tamara 8

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/